Yeti Tool aitab Clevedoni kooli disaini ja tehnoloogia õpinguid

“See CNC masin aitab meil viia meie GSCE ja A-taseme projektid uuele tasemele.”

Hiljuti on Clevedoni koolis olnud põnev aeg, kuna Yeti Tool andis neile kasutamiseks tasuta SmartBenchi ning Disaini ja tehnoloogia juhataja ütles: “See CNC masin aitab meil viia meie GCSE [General Certificate of Secondary Education – Üldine keskhariduse tunnistus] ja A-taseme projektid uuele tasemele.”

Kuna mitmed Yeti Tooli töötajad on kunagi Clevedoni koolis õppinud, on ettevõttel kooliga sidemed ja nad soovisid midagi hariduskeskuse kogukonnale tagasi anda.

Andes Clevedoni koolile SmartBench CNC masina, saavad õpilased nüüd CNC-tehnoloogiat täiesti uuel viisil kogeda, nagu kommenteeris Ben Turner, DT juht:

“Olles üle 20 aasta õpetanud, olen kasutanud CNC freespinke, treipinke, CNC plasmalõikureid, laserlõikureid, 3D-printereid ja muid selliseid asju. On olnud hämmastav näha, kuidas tehnoloogia on arenenud.”

“See, mis motiveerib DT õpetajaid CNC masinaid kasutama, on see, et riiklik õppekava viitab ja kasutab otseselt CNC-seadmeid.”

SmartBenchi kasutamine koolides annab õpilastele mitmeid eeliseid disaini ja tehnoloogia valdkonnas, kuna seda on lihtne kasutada ja annab uskumatuid tulemusi.

“CNC masinad aitavad õpilasi klassiruumis projektide ulatuse ja mitmekesisuse mõistmisel, praktiliste tulemuste ja prototüüpide modelleerimise kiiruse osas. CNC pink klassiruumis on täiesti klassiruumi muutev,” lisas Ben.

“Õpilased valivad minu ainet ainult seetõttu, et neile meeldivad praktilised tulemused ja asjade valmistamine. Automaatsed CNC seadmed hämmastavad neid tohutult.”

Selle tulemusena on Clevedoni kooli õpilaste ja DT õpetajate võimalused suurenenud tohutult, nagu Ben märkis:

“SmartBench CNC masin aitab meil suurendada meie GCSE ja A-taseme projekte.”

“SmartBench on õppimiseks tõeliselt hea masin: seda on lihtne seadistada, sellel on intuitiivne juhtimissüsteem, esmane tarkvara kasutamine on kasutajasõbralik, õpilased saavad juhtpaneeli probleemideta kasutada ja see on visuaalselt atraktiivne seade, mida õpilased armastavad näha.”

Yeti Tool on samuti olnud abiks täiendava toe osas, sealhulgas õpetajatele ja õpilastele kättesaadavate veebiressursside esiletõstmisel.

“Yeti Tooli tööriistad, ressursid ja CNC Akadeemia on absoluutselt suurepärased ning on fantastiline näha, kuidas inseneride meeskond seda kõike arusaadavalt selgitab. Mina ja minu meeskond kasutame seda palju: saame sellele lihtsalt klõpsata ja vaadata, kui me seda soovime,” järeldas Ben.

Tasuta SmartBench PrecisionPro+ demonstratsiooni saamiseks, mis toob esile CNC-tehnoloogia klassiruumis uskumatud eelised, võtke palun ühendust siin .

 

Tõlgitud: https://www.yetitool.com/Blog/ArticleID/341/CNC-machine

Kui õpilastest saavad õpetajad.