Turvavarustus

Kaitseprillid on mõeldud nii operaatorile kui ka samas tööruumis viibivale isikule, vältimaks laserkiire võimaliku soovimatut peegeldust. Pakuma ka mitmeid lisavõimalusi maksimaalse ohutuse jaoks.

 

Prillid Omadused Hind
ANSI Z87.1 standardile vastavate hajuva laserkiirguse kaitseprillide kasutamine on kohustuslik laserseadme töö ajal, et kaitsta silmi võimaliku peegelduva- ja hajuvkiirguse eest. hajuvkiirguse kaitseprillid ei kaitse otsekiirguse vastu.

     12€+km
laseri-kaitseprillid  ANSI 787.1 ja CE standarditele vastavad OD4+ operaatori kaitseprillid tagavad maksimaalse ohutuse seadme operaatorile kaitstes silmi ka tugeva kiirguse eest. Operaatori kaitseprillide kasutamine on kohustuslik laseri häälestamisel või seadme kasutamisel avatud kaanega. Pakume operaatori kaitseprille paljude lainepikkuste vahemike jaoks. Kaitseprillid pakuvad effektiivset kaitset ainult neile määratud lainepikkuste vastu.

      125€+km
 tulekindel-klaas Tulekindel klaas asendab standardset kaitseklaasi, ning tagab kõrgema ohutuse tulekahju korral. Küsi pakkumist!
laseri-ohutus  Masina töö indikaatori paigaldus. Ere punane tuli on hästi nähtav ning hoiatab kõrvalisi isikuid, et laserpinki kasutatakse.

130€+km
laser  Lõikekambri tulekahju andur. Tulekahjuandur paigaldatakse lisa ohutuse eesmärgil. Andur ei ole tundlik suitsule vaid reageerib ainult temperatuurile lõikekambris. Andur käivitab valju helisignaali tulekahju korral.

 45€+km
Jahutussüsteem

Pakume kahte erinevat jahutussüsteemi, mis võimaldavad teil laseri töötunde suurendada. Jahutussüsteemi valik sõltub laseri kasutamise intensiivsusest.                                                                                            

 

Jahutussüsteem Omadused Hind
CW3

 

CW3A

 • Kompaktne
 • Lihtne konstruktsioon
 • Vooluhulga alarm
 • 9L Paak
 • Võimsus 50W / ℃
 • Ideaalne laserpinkidele võimsusega 40-60W
 430€+km
 

CW5A

 • Pikk eluiga
 • Intelligentne temperatuurikontroll ±0.3℃
 • Vooluhulga ja temperatuuri alarm
 • 6L Paak
 • Võimsus 800W
 • Ideaalne laserpinkidele võimsusega 60-130W
 810€+km

CW6AG

 • Pikk eluiga
 • Intelligentne temperatuurikontroll ±0.3℃
 • Vooluhulga ja temperatuuri alarm
 • 15L Paak
 • Võimsus 1kW
 • Ideaalne laserpinkidele võimsusega 150-300W
Küsi pakkumist!

 

LasertUUB

Lasertuub on CO2 gaasiga täidetud toru, milles genereeritakse laserkiir. Olemasoleva lõikepingi töövõimet on võimalik tõsta, uuendades toiteplokki ja lasertuubi. Vastavalt lõigatavatele materjalidele on vajalik valida õige laseritoru võimsus. Väiksema võimsusega laserid on sobivamad graveerimiseks. Tegemist on kuluosaga, mille eluiga oleneb koormusest ja kasutusviisist. Meie lasertuubid vastavad kõrgetele kvaliteedistandardi nõuetele ja märgitud on reaalne, stabiilne võimsus mitte teoreetiline maksimum. Lasertuubi täpne häälestamine toimub paigaldusel arvestades optimaalset voolu pika tööaja garanteerimiseks. 

 

 Lasertuub Võimsus   Hind
Punatapp lasertuub

35W standard 340€+km
   
60W standard 530€+km
PRO* 650€+km
80W standard 720€+km
PRO* 890€+km
100W  standard 800€+km
PRO* 1050€+km
130W  standar

PRO*

1050€+km

1420€+km

150-250W   Küsi pakkumist!

*PRO seeria lasertorud on sisseehitatud punatäpiga!

Toiteplokid

Kõrgpinge toiteplokk tagab vajaliku elektrivoolu lasertuubi toimimiseks. Toiteploki võimsus peab vastama kasutatava lasertuubi võimsusele. Toiteplokki on lubatud vahetada ainult koolitatud tehnikul.

 

 

 

Toiteplokk Võimsus Hind

50W 230€+km
60W 310€+km
80W 350€+km
100W 390€+km
150W 440+km
Läätsed ja peeglid

Peeglid suunavad laserkiire tuubist lõikepeani. Läätsed fokuseerivad laserkiire lõikepeast töölauale. Tagamaks seadme korrektne töö, tuleb optilisi komponente regulaarselt puhastada korralise hoolduse käigus.

 

Läätsed/Peeglid Info Hind
 100mm-Focus-Lens-for-Laser-Cutting-Machine Läätsedega on võimalik seadistada fookuskaugust. Paksemate materjalide lõikamisel/graveerimisel on läätse fookuskaugus oluline, kui kasutate ilma Z teljeta pinki.

Valikus on:
-HQ Tsink-Seleniid läätsed

∅18mm (max 100W)

45€+km

∅20mm (max 200W)
50€+km

∅25mm (max 260W)
80€+km

Eriotstarbelised ja erimõõdus läätsed: küsi pakkumist!
 _DSC4646 F + 0.5" fookuskauguse adapter PRO seeriale. Võimaldab panna lõikepeale 0.5" suurema fookuskaugusega läätse tuues lõikepea materjalile lähemale, et mitte takistada laserkiirt lõikamisel.

55€+km
Mo-Laser-Mirror-20mm-molybdenum-Laser-Reflecting-Mirror-Using-for-co2-Laser-Cutting-And-Engraving-Machine.jpg_200x200 Peeglid on väga delikaatsed detailid. Kriimustused ja mustus peeglitel võivad laseri tööd häirida

Pealispinna katete valikus on: molübdeen; kuld; vask; plaattina.

∅20/∅25 HQ Poleeritud Molübdeen
25€+km

∅30 HQ Poleeritud Molübdeen 35€+km

Faasinihke jm eriotstarbelised peeglid: küsi pakkumist!

zeiss-niisked-puhastuslapid Optika puhastamise ühekordsed lapid, Zeiss 100tk 45€+km
Ventilatsioonisüsteem

Erinevate materjalide lõikamise korral on ventilatsioonisüsteem väga oluline. Suuremate paksustega materjalide läbilõikamisel on ventilatsioon tähtsus väga kõrge. 

 

Ventilaator/Suitsufilter Info Hind
 Exhaust Dust and Smoke Blower Fan for Laser Engraving and Cutting Machine, 550W, 220V Tõmbeventilaator võimaldab paremat õhuvahetust, millest sõltub tihti ka lõikekvaliteet. Lisaks tagab võimsam ventilaator teile puhta õhu ning meeldiva töökeskonna. Saadaval on erineva võimsusega seadmed Küsi pakkumist!
Dust-Powder-recovery-filter-system-processor-laser-smoke-purifier-odor-laser-smoke-machine Suitsufiltri süsteem lubab kasutada laserpinki tingimustes, kus õhukvaliteet ja -puhtus on väga tähtis. Küsi pakkumist!
Markeerimis pasta
Markeerimispasta Info Hind
Markeerivat pastat kasutatakse metallide ning plastiku graveerimisel. Pind kaetakse esmalt pastakihiga ning seejärel graveeritakse detailile valitud graveering. Laserkiire abil kinnistatakse see materjali sisse ning ülejääv kiht eemaldatakse materjalilt. Tulemuseks on kõrge kvaliteediga, terav ning selge graveering. Küsi pakkumist!
Pöördteljed
Pöördteljed Info Hind
poordtelg1 Pöördteljed annavad teile võimaluse graveerida või lõigata erinevaid ümmargusi detaile. Pöördtelje seadistamine toimub kõigest ühe pistiku vahetusega ning tagasi algseadesse muutmine käib kõigest paari minutiga. Küsi pakkumist!
 poordtelg  poordtelg Küsi pakkumist!

 

Kärgtöölaud Info Hind

Kärglaud sobib kasutamiseks juhul, kui tegemist on väga õhukese materjaliga. Tihedasti paigutatud kuusnurgad toetavad kergesti painduvat materjali hästi ning pakub samal ajal piisavat soojuse eemaldumist. Juhul kui lõigatakse paksemat materjali või oluline on lõppviimistlus, siis võib kärgtöölaud jätta lõiketööle jälgi. Seda eelkõige eelnevates lõigetest kogunenud aurude ja kemikaalide näol. Küsi pakkumist!

 

Ribidega töölaud Info Hind

Ribidega töölaud sobib väga hästi lõikamiseks, sest lõikamisel tekkida võivaid määrdejälgi on võrreldes kärgtöölauaga tunduvalt vähem. Samuti on saavutatud parem õhuvool lõikamise ajal ning ribide eemaldamise abil on võimalik määrdejälgi lausa vältida. Küsi pakkumist!
Peenhäälestamise lisad
Varuosad ja lisaseadmed Info Hind
 screen-shot-2016-12-08-at-0-35-17 Ampermeetri paigaldamine juhtpaneelile. Ampermeeter võimaldab täpselt jälgida CO2 lasertuubi töövõimet ning reguleerida võimsust. Küsi pakkumist!
4735-2470067 Õhuvoolu regulaator võimaldab täpselt kontrollida õhuvoolu kiirust lõikepeas. Teatud tööd vajavad vähem õhusurvet kuid samas mõne materjali läbi närimiseks vajab laserkiir maksimaalselt õhu pealevoolu. Lihtsa regulaatori abil on operaatoril täpne kontroll õhuvoolu üle.  Küsi pakkumist!
cutting-to-the-chase-on-gas-delivery-for-co2-lasers-1 Automaatne abigaasi ja õhvoolu juhtimise süsteem võimaldab juhtida lõikekoha varustust sobiva gaasiga otse arvutist. Küsi pakkumist!

 

MUUD varuosad ja lisaseadmed
Varuosad ja lisaseadmed Info Hind
varustus Pakume ka kõikvõimalike teisi varuosasid CO2 laserseadmetele ning vajadusel erijalehendusi ja konsultatsiooni. Küsi pakkumist!