LASERMEISTER hoiab oma Tallinna laos suurt hulka enamlevinud laserpinkide varuosasid ja lisavarustust. Pakume ametlike varuosasid ja lisavarustust teiste hulgas järgmistele brändidele: Aeon; Bodor; Epilog; Trotec; Gravograph; Panasonic; IPG; Rayther; Mazak; Boss Laser; G-Weike; Piranha; Thunder Laser; GCC; Synrad; Rofin; Coherent; jne. Õigesti valitud lisavarustus suurendab teie töö kvaliteeti ja masina võimekust. Varuosa või lisavarustuse tellimiseks saatke päring koos oma masina mudeli numbriga. Kõigi varuosade ja detailide valik ei kajastu meie veebikatalogis.

Tellimine ja nõustamine: info@lasermeister.ee


Turvavarustus

Kaitseprillid on mõeldud nii operaatorile kui ka samas tööruumis viibivale isikule, vältimaks laserkiire võimaliku soovimatut peegeldust. Pakuma ka mitmeid lisavõimalusi maksimaalse ohutuse jaoks.

Prillid Omadused Hind
EN 207:2017 ja CE standarditele vastavad ja sertifitseeritud operaatori kaitseprillid tagavad maksimaalse ohutuse seadme operaatorile kaitstes silmi ka tugeva kiirguse eest. Operaatori kaitseprillide kasutamine on kohustuslik laseri häälestamisel või seadme kasutamisel avatud kaanega. Pakume operaatori kaitseprille paljude lainepikkuste vahemike jaoks. Kaitseprillid pakuvad effektiivset kaitset ainult neile määratud lainepikkuste vastu.

Kohapeal, laos on kaitseprillid enimlevinud masinatele aga saadaval on kaitseprillid praktiliselt igale laserseadmele. Küsi pakkumist

 138 €+km*

*hind kehtib enamlevinud lainepikkustele

LM-405-CPL keevitusmask 860-1070 nm laserpuhastus ja laserkeevitus aparaatidele.

EN 12254 ; EN 175: 1997ja CE standardile vastavad ülitugeva laserkiirguse maskid ja prillid on kohustuslikud kaitsevahendid laserkeevituse, laserpuhastuse ja teistes olukordades kus kokkupuude laserkiirgusega on vahetu.

Tooteleht LM-405-CPL

  450 €+km
 tulekindel-klaas Erinevas mõõdus kaitseklaasid ja laserkaitse kardinad, et eraldada avatud laserit ülejäänud ruumist. Küsi pakkumist!
Erinevas mõõdus eralduekraanid ja turvakardinad mis eraldada avatud laserit ülejäänud ruumist. Küsi pakkumist!
laseri-ohutus Masina töö indikaatori paigaldus. Ere punane tuli on hästi nähtav ning hoiatab kõrvalisi isikuid, et laserpinki kasutatakse. 130 €+km
laser Lõikekambri tulekahju andur. Tulekahjuandur paigaldatakse lisa ohutuse eesmärgil. Andur ei ole tundlik suitsule vaid reageerib ainult temperatuurile lõikekambris. Andur käivitab valju helisignaali tulekahju korral.  45 €+km

Ohutuskleepsud Omadused Hind
Lasermeister ohutuskleepsud märgistamaks 4. klassi laserseadme ohutus- ja kasutusnõudeid. 16 €+km
Ventilatsioonisüsteem

Laserlõikusel ja graveerimisel toimub materjalide aurustumine ja tekib suits. Seega korralik ventilatsioonisüsteem on väga oluline. Paljude plastmaterjalide lõikamisel ja graveerimisel tekkiv mürgine suits on vaja filtreerida enne atmosfääri ventileerimist. Müüme nii ventilaatoreid suitsu eemaldamiseks kui ka BOFA tööstuslike suitsufiltreerimise seadmeid, mis võimaldavad masinat kasutada ilma väljatõmbeta või siduda mürgist suitsu enne atmosfääri paiskamist.

Ventilaator/Suitsufilter Info Hind
 Exhaust Dust and Smoke Blower Fan for Laser Engraving and Cutting Machine, 550W, 220V Tõmbeventilaatorid võimaldavad paremat õhuvahetust, millest sõltub tihti ka lõikekvaliteet. Sobiva võimsusega ventilaator teile puhta õhu ning meeldiva töökeskkonna. Saadaval on erineva võimsusega seadmed. Küsi pakkumist!
BOFA AD 350 on graveerimise masinale mõeldud suitsufiltri süsteem ja võimaldab graveerida siseruumis ilma välise õhuvahetuseta. Sobib masinatele tööala suurusega kuni 500x700mm. Võib kasutada ka vähese laserlõikamise korral kuid ennekõike sobib graveerimiseks.

mõõt: 590 x 405 x 465 mm

õhuvool ja surve: 380m3/hr / 96mbar

müratase: < 62dBA

2950 €+km
BOFA AD 1100 on keskmise suurusega laserlõikusmasinale mõeldud suitsu filtreerimise ja laseri õhu puhastamise süsteem. Seade võimaldab graveerida siseruumis ilma välise õhuvahetuseta. Sobib masinatele tööala suurusega kuni 1000x600mm.

mõõt:

1205 x 615 x 790mm

õhuvool ja surve: 850m3/hr / 100mbar

müratase: < 62dBA

5950 €+km
Donaldson DFOE tolmukogujaid kasutatakse laserlõikepinkidest metalli tolmu ja suitsu ära juthimiseks. Donaldsoni kõrge kvaliteet, kõrge efektiivsusega Plug-and-Play disain, sobib pidevaks tööks.
Kompaktne disain väikese ruumijälje jaoks, lihtne ja kulutõhus paigaldamine.

Valikuline sädemelõks

ovaalsed Ultra-Web FR ® kassettfiltrid,

Klambritüüpi tolmukast lihtsaks puhastamiseks.

Delta P-C01 kontroller

Küsi pakkumist!
LASERMEISTER on BOFA ja DONALDSON ametlik esindaja Eestis. Meil on saadaval suur valik  erinõuetele vastavaid BOFA õhu filtreerimise ja õhu puhastamise süsteeme. Kogu valikuga saab tutvuda kataloogist! Küsi pakkumist!
Läätsed ja peeglid

Peeglid suunavad laserkiire tuubist lõikepeani. Läätsed fokuseerivad laserkiire lõikepeast töölauale. Tagamaks seadme korrektne töö, tuleb optilisi komponente regulaarselt puhastada korralise hoolduse käigus.

Läätsed/Peeglid Info Hind
 100mm-Focus-Lens-for-Laser-Cutting-Machine Läätsedega on võimalik seadistada fookuskaugust. Paksemate materjalide lõikamisel/graveerimisel on läätse fookuskaugus oluline, kui kasutate ilma Z teljeta pinki.

Valikus on:
-HQ Tsink-Seleniid läätsed

∅18mm (max 100W)

52 €+km

∅20mm (max 200W)
57 €+km

∅25mm (max 260W)
87 €+km

Eriotstarbelised ja erimõõdus läätsed: küsi pakkumist!
 _DSC4646 F + 0.5" fookuskauguse adapter PRO seeriale. Võimaldab panna lõikepeale 0.5" suurema fookuskaugusega läätse tuues lõikepea materjalile lähemale, et mitte takistada laserkiirt lõikamisel. 55€+km
Mo-Laser-Mirror-20mm-molybdenum-Laser-Reflecting-Mirror-Using-for-co2-Laser-Cutting-And-Engraving-Machine.jpg_200x200 Peeglid on väga delikaatsed detailid. Kriimustused ja mustus peeglitel võivad laseri tööd häirida

Pealispinna katete valikus on: molübdeen; kuld; vask; plaattina.

∅20/∅25 HQ Poleeritud Molübdeen
30 €+km

∅30 HQ Poleeritud Molübdeen 40 €+km

Faasinihke jm eriotstarbelised peeglid: küsi pakkumist!

zeiss-niisked-puhastuslapid Optika puhastamise ühekordsed lapid, Zeiss 100tk 45€+km
Jahutussüsteem

Pakume erinevaid jahutussüsteeme, mis võimaldavad teil laseri töötunde suurendada. Jahutussüsteemi valik sõltub laseri kasutamise intensiivsusest.

 

Jahutussüsteem Omadused Hind
CW3

CW3A seeria

Ideaalne laserpinkidele võimsusega 40-60W

Vooluhulga alarm

9L Paak

Jahutusvõimsus 50W / ℃

 425 €+km

CW5A seeria

Ideaalne laserpinkidele võimsusega 60-130W

Pikk eluiga

Intelligentne temperatuurikontroll ±0.3℃

Vooluhulga ja temperatuuri alarm

6L Paak

Jahutusvõimsus 5000Btu/h

1070 €+km

CW6AG

Ideaalne laserpinkidele võimsusega 150-300W

Pikk eluiga

Intelligentne temperatuurikontroll ±0.3℃

Vooluhulga ja temperatuuri alarm

15L Paak

Küsi pakkumist!
CO2 LASERLAMBID

1000DPI max

CO2 lasertuub, ehk laserlamp - on gaasiga täidetud kinnine anum, milles kõrgpinge abil moodustub laserkiir. Olemasoleva CO2 lõikepingi töövõimet on võimalik tõsta, uuendades toiteplokki ja laserlampi. Vastavalt lõigatavatele materjalidele on vajalik valida õige laserlambi võimsus. Väiksema võimsusega laserid on sobivamad graveerimiseks. Tegemist on kuluosaga, mille eluiga oleneb koormusest ja kasutusviisist. Kvaliteetse laserlambi eeldatav eluiga on 5000 töötundi. Meie lasertuubid vastavad kõrgetele kvaliteedistandardi nõuetele ja märgitud on reaalne, stabiilne võimsus mitte teoreetiline maksimum. LASERMEISTER hooldustehnik häälestab paigaldusel toiteallika vastavaks laserlambile, et tagada maksimaalne eluiga.

 Lasertuub Võimsus Hind
Punatapp lasertuub

 

40W standard CO2 340 €+km
PRO* CO2 490 €+km
60W standard CO2 550 €+km
PRO* CO2 730 €+km
80W standard 780 €+km
PRO* CO2 990 €+km
100W standard CO2 960 €+km
PRO* CO2 1250 €+km
130W standard CO2

PRO* CO2

1390 €+km

1510 €+km

150-260W CO2 Küsi pakkumist!

*PRO seeria resonaatorid on  integreeritud punase postisioneerimis laseriga mudelid

RF REsonaatorid

4000DPI max

RF resonaator on gaasiga täidetud kinnine anum, milles laserkiir genereeritakse raadiolaine modulatsiooni abiga. RF tehnoloogia võimalda footonite täpsemat joondust ning kiiret sageduse muutust. RF resonaatori eelised klaasist laserlambile on kuni 4x kõrgem täpsus graveeringutel, maksimaalselt 4000DPI. Väiksem fokuseeritav kiir ja võime moduleerida sagedust võimaldab lõigata sama optilise võimsuse juures paksemait materjali. RF resonaatorite eluiga on 10x pikem võrreldes CO2 laserlampidega. Enamiku LASERMEISTER masiantest on võimalik konfigureerida RF moduleeritud laseritega, et tõsta töö kiirust ja kvaliteeti!

 

 Lasertuub Võimsus Hind

 

30W Zamia 2850 €+km
Coherent Küsi pakkumist!
60W Zamia 7520 €+km
Coherent Küsi pakkumist!
80W Zamia 11805 €+km
Coherent Küsi pakkumist!
100W Zamia 13100 €+km
Coherent Küsi pakkumist!
120-260W Küsi pakkumist!

 

 

 

CO2 laseri Toiteplokid

Kõrgpinge toiteplokk tagab vajaliku elektrivoolu lasertuubi toimimiseks. Toiteploki võimsus peab vastama kasutatava lasertuubi võimsusele. Toiteplokki on lubatud vahetada ainult koolitatud tehnikul.

 

 

Toiteplokk Võimsus Hind
50W 245 €+km
60W 345 €+km
80W 385 €+km
100W 455 €+km
150W 605 €+km
RF resonaatori Toiteplokid

RF toiteplokk vastutab RF resonaatori vooluvarustuse eest. Toiteplokk paigaldatakse koos RF resonaatoriga ning see peab vastama resonaatori mudelile ja võimsusele. Toiteplokki on lubatud vahetada ainult koolitatud tehnikul.

Toiteplokk Võimsus Hind
30-250W Küsi pakkumist!
MarkeerimisE KEEMIA - PASTAD JA TEIBID

Markeerimisvahendeid kasutatakse metallide graveerimisel. Pind kaetakse esmalt spetsiaalse substraadiga ning seejärel graveeritakse detailile valitud graveering. Laserkiire abil kinnistatakse substraadil olev spetsiaalne kiht graveeritava metalli peale ning ülejääv kiht eemaldatakse materjalilt. Tulemuseks on kõrge kvaliteediga ja kulumiskindel graveering. Graveerida saab alumiiniumi, roostevaba terast, messingit, vaske ja mitmeid teisi sulameid.

Markeerimisvahend Info Hind
Markeerimis teip on lihtne ja ohutu vahend erinevate metallpindade graveerimiseks. Teip kleebitakse pinnale ja seejärel graveeritakse soovitud märgistus läbi selle.

Graveerimine minimaalselt 50W võimsusel ja madalal kiirusel.

25 mm lai teip 33 m rullis

48 €+km

 

50 mm lai teip

33 m rullis

76 €+km

Markeerimis pasta kantakse materjalile pintsli abil või lahjendatakse etanoolis ning kantakse peale pihustist. NB tegemist on mürgise ja keskkonnaohtliku kemikaaliga!

Graveerimine minimaalselt 50W võimsusel ja madalal kiirusel.

100g

185 €+km

 

Pöördteljed

Pöördteljed annavad teile võimaluse graveerida või lõigata erinevaid ümmargusi detaile. Pöördtelje seadistamine toimub kõigest ühe pistiku vahetusega ning tagasi algseadesse muutmine käib kõigest paari minutiga.

 

Pöördteljed Info Hind
poordtelg Pöördteljed statsionaarsete rullikutega on väga lihtsasti kasutatavad ning sobivad vähemat täpsust vajavate projktide jaoks nagu suveniiride markeerimine. 300 €+km
Pöördteljed reguleeritavate rullikutega võimaldavad graveerida ebaühtlaseid silindreid nagu pudelid, klaasid ja kurikad. 440 €+km
Täpsed, padruniga pöördteljed sobivad tööks mis vajab kindlat fikseerimist ja suurt täpsust. 520 €+km
Eri lahenduse ja funktsiooniga pördteljed, pöördtelje funktsioni lisamine. Küsi pakkumist!

 

Peenhäälestamise lisad
Varuosad ja lisaseadmed Info Hind
 screen-shot-2016-12-08-at-0-35-17 Ampermeetri või muu täiendava instrumendi lisamine pingi juhtpaneelile. Ampermeeter võimaldab täpselt jälgida CO2 lasertuubi töövõimet ning reguleerida võimsust. Küsi pakkumist!
4735-2470067 Õhuvoolu regulaatorid võimaldavad täpselt kontrollida õhuvoolu kiirust lõikepeas. Teatud tööd vajavad vähem õhusurvet kuid samas mõne materjali läbi närimiseks vajab laserkiir maksimaalselt õhu pealevoolu. Lihtsa regulaatori abil on operaatoril täpne kontroll õhuvoolu üle. Küsi pakkumist!
cutting-to-the-chase-on-gas-delivery-for-co2-lasers-1 Automaatne abigaasi ja õhvoolu juhtimise süsteem võimaldab juhtida lõikekoha varustust sobiva gaasiga otse arvutist. Küsi pakkumist!
Laseri töölauad
Kärgtöölaud Info Hind
Roostevabast terasest kärglaud sobib kasutamiseks juhul, kui tegemist on õhukese materjaliga. Tihedasti paigutatud kuusnurgad toetavad kergesti painduvat materjali hästi ning pakub samal ajal piisavat soojuse eemaldumist. Juhul kui lõigatakse paksemat materjali või oluline on lõppviimistlus, siis võib kärgtöölaud jätta lõiketööle jälgi. Seda eelkõige eelnevates lõigetest kogunenud aurude ja kemikaalide näol. Kohapeal saadaval enamlevinud töölaua suurused! Küsi pakkumist!
Aumiiniumist ribidega töölaud sobib väga hästi lõikamiseks, sest lõikamisel tekkida võivaid määrdejälgi on võrreldes kärgtöölauaga tunduvalt vähem. Samuti on saavutatud parem õhuvool lõikamise ajal ning ribide eemaldamise abil on võimalik määrdejälgi lausa vältida. Küsi pakkumist!
MUUD varuosad ja lisaseadmed
Varuosad ja lisaseadmed Info Hind
Pakume veel suurt hulka varuosasid ja detaile. Sealhulgas:  tööstuslikud dioodlaserid; laserkeevitus aparaadid; fiiberlaserid; RF moodulid ja palju muud. Vajadusel ka erijalehendusi ja konsultatsiooni. Küsi pakkumist!

 

LASERKEEVITAJA varuosad ja lisaseadmed
Varuosad ja lisaseadmed Info Hind
Traadi etteandja laserkeevitusele 970 €+km
Laserkeevituse kaitseklaaside karp 10tk 165 €+km
Laserkeevituse düüside karp 10tk 130 €+km