LASERMEISTER hoiab oma Tallinna laos suurt hulka enamlevinud laserpinkide varuosasid ja lisavarustust. Õigesti valitud lisavarustus suurendab teie töö kvaliteeti ja masina võimekust. Võtke ühendust info@lasermeister.ee kui soovite nõustamist varuosa või lisavarustuse kohta.


 

Turvavarustus

Kaitseprillid on mõeldud nii operaatorile kui ka samas tööruumis viibivale isikule, vältimaks laserkiire võimaliku soovimatut peegeldust. Pakuma ka mitmeid lisavõimalusi maksimaalse ohutuse jaoks.

Prillid Omadused Hind
ANSI 787.1 ja CE standarditele vastavad ja sertifitseeritud operaatori kaitseprillid tagavad maksimaalse ohutuse seadme operaatorile kaitstes silmi ka tugeva kiirguse eest. Operaatori kaitseprillide kasutamine on kohustuslik laseri häälestamisel või seadme kasutamisel avatud kaanega. Pakume operaatori kaitseprille paljude lainepikkuste vahemike jaoks. Kaitseprillid pakuvad effektiivset kaitset ainult neile määratud lainepikkuste vastu.

Kohapeal, laos on kaitseprillid enimlevinud masinatele aga saadaval on kaitseprillid praktiliselt igale laserseadmele. Küsi pakkumist

     135€+km*

*hind kehtib enamlevinud lainepikkustele

ANSI Z87.1 standardile vastavate hajuva laserkiirguse kaitseprillide kasutamine on kohustuslik laserseadme töö ajal, et kaitsta silmi võimaliku peegelduva- ja hajuvkiirguse eest. hajuvkiirguse kaitseprillid ei kaitse otsekiirguse vastu.       12€+km
 tulekindel-klaas Tulekindel klaas asendab standardset kaitseklaasi, ning tagab kõrgema ohutuse tulekahju korral. Küsi pakkumist!
laseri-ohutus Masina töö indikaatori paigaldus. Ere punane tuli on hästi nähtav ning hoiatab kõrvalisi isikuid, et laserpinki kasutatakse. 130€+km
laser Lõikekambri tulekahju andur. Tulekahjuandur paigaldatakse lisa ohutuse eesmärgil. Andur ei ole tundlik suitsule vaid reageerib ainult temperatuurile lõikekambris. Andur käivitab valju helisignaali tulekahju korral.  45€+km
Jahutussüsteem

Pakume kahte erinevat jahutussüsteemi, mis võimaldavad teil laseri töötunde suurendada. Jahutussüsteemi valik sõltub laseri kasutamise intensiivsusest.                                                                                            

Jahutussüsteem Omadused Hind
CW3

CW3A

 • Kompaktne
 • Lihtne konstruktsioon
 • Vooluhulga alarm
 • 9L Paak
 • Võimsus 50W / ℃
 • Ideaalne laserpinkidele võimsusega 40-60W
 380€+km

CW5A

 • Pikk eluiga
 • Intelligentne temperatuurikontroll ±0.3℃
 • Vooluhulga ja temperatuuri alarm
 • 6L Paak
 • Võimsus 800W
 • Ideaalne laserpinkidele võimsusega 60-130W
1270€+km

CW6AG

 • Pikk eluiga
 • Intelligentne temperatuurikontroll ±0.3℃
 • Vooluhulga ja temperatuuri alarm
 • 15L Paak
 • Võimsus 1kW
 • Ideaalne laserpinkidele võimsusega 150-300W
Küsi pakkumist!
LasertUUB

Lasertuub on CO2 gaasiga täidetud toru, milles genereeritakse laserkiir. Olemasoleva lõikepingi töövõimet on võimalik tõsta, uuendades toiteplokki ja lasertuubi. Vastavalt lõigatavatele materjalidele on vajalik valida õige laseritoru võimsus. Väiksema võimsusega laserid on sobivamad graveerimiseks. Tegemist on kuluosaga, mille eluiga oleneb koormusest ja kasutusviisist. Meie lasertuubid vastavad kõrgetele kvaliteedistandardi nõuetele ja märgitud on reaalne, stabiilne võimsus mitte teoreetiline maksimum. Lasertuubi täpne häälestamine toimub paigaldusel arvestades optimaalset voolu pika tööaja garanteerimiseks. 

 Lasertuub Võimsus Hind
Punatapp lasertuub

 

35W standard CO2 340€+km
PRO RF 3850€+km
60W standard CO2 550€+km
PRO* CO2 730€+km
80W standard 780€+km
PRO* CO2 990€+km
100W standard CO2 960€+km
PRO* CO2 1250€+km
130W standard CO2

PRO* CO2

1390€+km

1 420€+km

150-260W CO2 Küsi pakkumist!

*PRO CO2 seeria lasertorud on sisseehitatud punatäpiga!

Toiteplokid

Kõrgpinge toiteplokk tagab vajaliku elektrivoolu lasertuubi toimimiseks. Toiteploki võimsus peab vastama kasutatava lasertuubi võimsusele. Toiteplokki on lubatud vahetada ainult koolitatud tehnikul.

 

 

Toiteplokk Võimsus Hind
50W 230€+km
60W 330€+km
80W 370€+km
100W 440€+km
150W 590€+km
Läätsed ja peeglid

Peeglid suunavad laserkiire tuubist lõikepeani. Läätsed fokuseerivad laserkiire lõikepeast töölauale. Tagamaks seadme korrektne töö, tuleb optilisi komponente regulaarselt puhastada korralise hoolduse käigus.

 

Läätsed/Peeglid Info Hind
 100mm-Focus-Lens-for-Laser-Cutting-Machine

Läätsedega on võimalik seadistada fookuskaugust. Paksemate materjalide lõikamisel/graveerimisel on läätse fookuskaugus oluline, kui kasutate ilma Z teljeta pinki.

Valikus on:
-HQ Tsink-Seleniid läätsed

∅18mm (max 100W)

45€+km

∅20mm (max 200W)
50€+km

∅25mm (max 260W)
80€+km

Eriotstarbelised ja erimõõdus läätsed: küsi pakkumist!
 _DSC4646

F + 0.5" fookuskauguse adapter PRO seeriale. Võimaldab panna lõikepeale 0.5" suurema fookuskaugusega läätse tuues lõikepea materjalile lähemale, et mitte takistada laserkiirt lõikamisel.

55€+km
Mo-Laser-Mirror-20mm-molybdenum-Laser-Reflecting-Mirror-Using-for-co2-Laser-Cutting-And-Engraving-Machine.jpg_200x200

Peeglid on väga delikaatsed detailid. Kriimustused ja mustus peeglitel võivad laseri tööd häirida

Pealispinna katete valikus on: molübdeen; kuld; vask; plaattina.

∅20/∅25 HQ Poleeritud Molübdeen
25€+km

∅30 HQ Poleeritud Molübdeen 35€+km

Faasinihke jm eriotstarbelised peeglid: küsi pakkumist!

zeiss-niisked-puhastuslapid Optika puhastamise ühekordsed lapid, Zeiss 100tk 45€+km
Ventilatsioonisüsteem

Laserlõikusel ja graveerimisel toimub materjalide aurustumine ja tekib suits. Seega korralik ventilatsioonisüsteem on väga oluline. Paljude plastmaterjalide lõikamisel ja graveerimisel tekkiv mürgine suits on vaja filtreerida enne atmosfääri ventileerimist. Müüme nii ventilaatoreid suitsu eemaldamiseks kui ka BOFA tööstuslike suitsufiltreerimise seadmeid, mis võimaldavad masinat kasutada ilma väljatõmbeta või siduda mürgist suitsu enne atmosfääri paiskamist.

Ventilaator/Suitsufilter Info Hind
 Exhaust Dust and Smoke Blower Fan for Laser Engraving and Cutting Machine, 550W, 220V Tõmbeventilaator võimaldab paremat õhuvahetust, millest sõltub tihti ka lõikekvaliteet. Lisaks tagab võimsam ventilaator teile puhta õhu ning meeldiva töökeskonna. Saadaval on erineva võimsusega seadmed Küsi pakkumist!
BOFA AD 350 on graveerimise masinale mõeldud suitsufiltri süsteem ja võimaldab graveerida siseruumis ilma välise õhuvahetuseta. Sobib masinatele tööala suursega kuni 500x700mm. Võib kasutada ka vähese laserlõikamise korral kuid ennekõike sobib graveerimiseks.

mõõt: 590 x 405 x 465 mm

õhuvool ja surve: 380m3/hr / 96mbar

müratase: < 62dBA

2850€+km
BOFA AD 1100 on keskmise suurusega laserlõikusmasinale mõeldud suitsu filtreerimise ja laseri õhu puhastamise süsteem. Seade võimaldab graveerida siseruumis ilma välise õhuvahetuseta. Sobib masinatele tööala suursega kuni 1000x600mm.

mõõt:

1205 x 615 x 790mm

õhuvool ja surve: 850m3/hr / 100mbar

müratase: < 62dBA

6950€+km
LASERMEISTER on BOFA ametlik esindaja Eestis. Meil on saadaval suur valik  erinõuetele vastavaidd BOFA õhu filtreerimise ja õhu puhastamise süsteemed. Kogu valikuga saab tutvuda kataloogist! Küsi pakkumist!
MarkeerimisE KEEMIA - PASTAD JA TEIBID

Markeerimisvahendeid kasutatakse metallide graveerimisel. Pind kaetakse esmalt spetsiaalse substraadiga ning seejärel graveeritakse detailile valitud graveering. Laserkiire abil kinnistatakse substraadil olev spetsiaalne kiht graveeritava metalli peale ning ülejääv kiht eemaldatakse materjalilt. Tulemuseks on kõrge kvaliteediga ja kulumiskindel graveering. Graveerida saab alumiiniumi, roostevaba terast, messingit, vaske ja mitmeid teisi sulameid.

Markeerimisvahend Info Hind
Markeerimis teip on lihtne ja ohutu vahend erinevate metallpindade graveerimiseks. Teip kleebitakse pinnale ja seejärel graveeritakse soovitud märgistus läbi selle.

Graveerimine minimaalselt 50W võimsusel ja madalal kiirusel.

25 mm lai teip 33 m rullis

50€ +km

 

50 mm lai teip

33 m rullis

80€/m +km

Markeerimis pasta kantakse materjalile pintsli abil või lahjendatakse etanoolis ning kantakse peale pihustist. NB tegemist on mürgise ja keskkonnaohtliku kemikaaliga!

Graveerimine minimaalselt 50W võimsusel ja madalal kiirusel.

100g

185€+km

 

Pöördteljed

Pöördteljed annavad teile võimaluse graveerida või lõigata erinevaid ümmargusi detaile. Pöördtelje seadistamine toimub kõigest ühe pistiku vahetusega ning tagasi algseadesse muutmine käib kõigest paari minutiga.

 

Pöördteljed Info Hind
poordtelg Pöördteljed statsionaarsete rullikutega on väga lihtsasti kasutatavad ning sobivad vähemat täpsust vajavate projktide jaoks nagu suveniiride markeerimine. 240€+km
Pöördteljed reguleeritavate rullikutega võimaldavad graveerida ebaühtlaseid silindreid nagu pudelid, klaasid ja kurikad. 390€+km
Padruniga pöördteljed sobivad tööks mis vajab kindlat fikseerimist ja suurt täpsust. 450€+km
Eri lahenduse ja funktsiooniga pördteljed, pöördtelje funktsioni lisamine. Küsi pakkumist!

 

 

Kärgtöölaud Info Hind

Kärglaud sobib kasutamiseks juhul, kui tegemist on väga õhukese materjaliga. Tihedasti paigutatud kuusnurgad toetavad kergesti painduvat materjali hästi ning pakub samal ajal piisavat soojuse eemaldumist. Juhul kui lõigatakse paksemat materjali või oluline on lõppviimistlus, siis võib kärgtöölaud jätta lõiketööle jälgi. Seda eelkõige eelnevates lõigetest kogunenud aurude ja kemikaalide näol. Küsi pakkumist!

 

Ribidega töölaud Info Hind

Ribidega töölaud sobib väga hästi lõikamiseks, sest lõikamisel tekkida võivaid määrdejälgi on võrreldes kärgtöölauaga tunduvalt vähem. Samuti on saavutatud parem õhuvool lõikamise ajal ning ribide eemaldamise abil on võimalik määrdejälgi lausa vältida. Küsi pakkumist!
Peenhäälestamise lisad
Varuosad ja lisaseadmed Info Hind
 screen-shot-2016-12-08-at-0-35-17 Ampermeetri paigaldamine juhtpaneelile. Ampermeeter võimaldab täpselt jälgida CO2 lasertuubi töövõimet ning reguleerida võimsust. Küsi pakkumist!
4735-2470067 Õhuvoolu regulaator võimaldab täpselt kontrollida õhuvoolu kiirust lõikepeas. Teatud tööd vajavad vähem õhusurvet kuid samas mõne materjali läbi närimiseks vajab laserkiir maksimaalselt õhu pealevoolu. Lihtsa regulaatori abil on operaatoril täpne kontroll õhuvoolu üle.  Küsi pakkumist!
cutting-to-the-chase-on-gas-delivery-for-co2-lasers-1 Automaatne abigaasi ja õhvoolu juhtimise süsteem võimaldab juhtida lõikekoha varustust sobiva gaasiga otse arvutist. Küsi pakkumist!

 

MUUD varuosad ja lisaseadmed
Varuosad ja lisaseadmed Info Hind
varustus Pakume ka kõikvõimalike teisi varuosasid CO2 laserseadmetele ning vajadusel erijalehendusi ja konsultatsiooni. Küsi pakkumist!