LASERMEISTER LITE seeria pakub parima hinnaga, lihtsaid laserlõikus ja lasergraveerimise seadmeid huviringi või hariduslikel eesmärkidel. LASERMEISTER LITE CO2 laserlõikurid sobivad paljude kergmaterjalide töötlemiseks. Seadmed on vastavuses Euroopa ohutuse ja kvaliteedi standarditele!

UUS! LM200300

Kõige soodsam, kõige pisem ja kõige lihtsam laser sobib kooli või huviringi paljude erinevate materjalide graveerimiseks ja kergemate materjalide lõikamiseks

LM500700 50W

Keskmise tööalaga lihtne lasergraveerija-laserlõikur sobib kooli või huviringi mitmesuguste kergmaterjalide graveerimiseks. Sealhulgas ka kuni 4mm akrüüli, MDF ja vineeri lõikamiseks.

LM500700 80W

Keskmise tööalaga lihtne lasergraveerija-laserlõikur sobib kooli või huviringi mitmesuguste kergmaterjalide graveerimiseks. Sealhulgas ka kuni 6mm akrüüli, MDF ja puidu lõikamiseks.

LM600900 100W

Suure tööalaga lihtne lasergraveerija-laserlõikur mis sobib kooli või huviringi mitmesuguste kergmaterjalide graveerimiseks. Sealhulgas ka kuni 8mm akrüüli, MDF ja puidu lõikamiseks.

LASERMEISTER standard seeria pakub uuele kasutajale kõige madalama hinnaga seadmeid, et alustada laseriga töötamist. Pakume täiendavat soodustust 10% kõigile koolidele, huviringidele ja haridusasutustele. Meelepärase masina saab nii eraisik kui ka ettevõte osta järelmaksuga!


LISAVARUSTUS

ERIOTSTARBELISED MASINAD

VÄLJAÕPE JA KOOLITUSED