UUS Lasermeister PRO seeria!

Oleme saanud oma standard seeria laserlõikepinkide kõrvale nüüd ka uhiuued PRO seeria laserlõikepingid. Valikusse lisandunud pingid pakuvad suuremat tööala ning võimaldavad teostada kiiremat ja kvaliteetsemat laserlõikust. Samuti on valikus ka laser, mis on võimeline lõikama ka õhukest metalli. Lisaks on tootevalikus ka fiibertehnoloogial põhinev lasergraveerimis seade, mis pakub väga suurel kiirusel graveerimist ning seda ülihea kvaliteediga.
Täpsemalt saate nende pinkidega tutvuda siin - https://lasermeister.ee/lasermeister-pro/

Esimene uutest pinkidest on LMP300500. Erinevalt standard seeria pingist sisaldab LMP300500 baasvarustus nii tööstusliku jahutust kui ka uut WIFI moodulit, mis võimaldab lõike- ja graveerimistöid edastada pinki juhtmevabalt!

PJDT Series_zpsxbypasea
LMP300500

 

Teine uus laserlõikuspink on LMP9001300. Standardpinkidest eraldab seda pinki suurem lõikeala ning kahe lõikepeaga olemasolu, mille abil on võimalik kahekordistada oma tootmisvõimekust. Sarnaselt teistele PRO seeria pinkidele, on ka sellel pingil tööstuslik jahutus.

s-l1600 (1) 2
LMP9001300

 

Suurima uuendusena on lisandunud valikusse LMP15003000 BM, mis on suuteline lõikama isegi õhukest metalli! Eriti suur tööala võimaldab lõigata väga suuri materjale, mis annab võimaluse pinki kasutada tootmistsükli tähtsa komponendina.

LMP15003000