Uued tooted Lasemeistri kataloogis – freespingid

Meilt on palju tuntud huvi lisaks laserlõikepinkidele ka freespinkide kohta seega otsustasime lisada need meie tootekataloogi. Valikusse lisandunud freespingid annavad võimaluse 3D freesimiseks, lõikamiseks ning aukude puurimiseks. Tööta puidu, alumiiniumi või erinevate plastikutega.

Freespinkide hinnad algavad 2900€!

CNC freespingi põhiline erinevus tavalise laserlõikepingi ees on võimalus kontrollida täpselt ka lõike sügavust, mis tähendab võimalust 3D mudelite ja kujundite tegemist. Lisaks kuna CNC frees lõikab materjali füüsilise hõõrumisega, mitte laserkiirega, siis see tähendab et lõigata saab edukalt ka metalli ning paksemaid materjale. Nagu meie laserlõikepinkidega, tuleb ka antud pinkidega kaasa kõik, mida vaja, et alustada freesimisega kohe, kui paigaldusmeeskond lahkub. Kõik meie seadmed vastavad Euroopa ohutuse ja kvaliteedi standarditele!

Standardseeria freespingid

Esimeseks lisandunud freespingiks on LM 300C, mille tööala on 300x400x60mm. Freespink on kompaktne ja kiire, et saada hakkama ka keerukamate töödega väikesel alal. Pink on ehitatud tugeva raudkonstruktsiooniga ning pingil on kasutatud kruviülekannet. Spindliks on 850W harjastega frees.

IMG_20181029_095939

 

Teiseks pingiks on LM 600C, mille tööala on 600x850x90. Pink kasutab samu komponente nagu tema väiksema tööalaga vend. Mõlemad pingid kasutavad kvaliteetseid NEMA23 2A mootoreid, mis tagavad täpsuse ja kõrge kiiruse.

02

PRO seeria freespink

Kolmandaks pingiks on PRO kategooria pink LMP 1000C, mille tööala on sama, mis LM 600C pingil, 600x850x90mm, aga kasutab oma töös 3 faasiga 2.2kW harjase vaba freesi. Lisaks on antud pink ehitatud kasutades kuulkruvi ülekannet, mis teeb masina eriti täpseks. Spindel on vaikne, õhkjahutusega ning umformeriga ja saab kasutada ER16 kuni 10mm otsikuid.

freespink1

Kõigis freespingi komplektides on hinnas ka tranport, paigaldus, CAD/CAM tarkvara, joonestamise programmist, juhtarvuti, freesi terad, 2 aastane garantii (v.a. spindlile 3 kuud) ja koolitus, mis teeb alustamise eriti lihtsaks.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust meie meeskonnaga!