Laserlõikuri ja CNC masinate rentimine kooli õppeklassi

MIDA TEHA CNC LASERPINGIGA

Laser on suurepärane töövahend, millega õpilased saavad õppida tänapäevast, CNC tehnoloogiatega tootmist. Võrreldes 3D printeriga on laser palju töökindlam, kiirem ja lihtsamini programmeeritav. CNC laserpink lõikab välk kiirelt plastikuid, kartonge, puitu, kangast. Õpilased saavad teha: makette; kanga lõikeid; graveeringuid; õnnitluskaarte; liikuvaid mehhanisme ja palju-palju muudki!

NUTITÖÖKODA

Laserlõikurid on tõestanud ennast kui asendamatud õppevahendid, mis võimaldavad kiirelt prototüüpida ja õpetada CNC tootmise võtteid. Esmakordselt saab lisada oma õppekavasse see võrratu töövahend - riistvararasse investeerimata! Nutitöökoja rendi teenus on mõeldud kõigile neile, kes soovivad igakuised kulud kontrolli all hoida. Koolid saavad tänu nutitöökoja rendile suunata oma käibevahendid põhitegevustele. Pole vaja muretseda ka masina kulumise, remondi ja hoolduse pärast. Täielik garantii seadmetele kehtib kogu rendiperioodi vältel ning kindlustab, et töövahend on töökorras.

Hajutatud maksed
Professionaalne paigaldus
Väljaõpe ja koolitus
Hooldus hinna sees
Garantii kogu rendiperioodi vältel
Arvuti ja programmid hinnas

NUTITÖÖKOJA RENDI MASINAD

Alt leiab valiku meie kõige populaarsematest rendi masinatest.

LM200300 - (2022 mudelid!)

TS3 seeria 

Väike ja lihtne masin graveerimiseks ja võiksemaks lõiketööks.

Alates 95€ / kuu!

Aeon Laser

MIRA seeria

Kiire ja töökindel kõik-ühes CO2 lasergraveerija-laserlõikur

Alates 300€ / kuu!

Smart Bench (UUS!)

YETITOOL

Maailmas ainulaadne ja innovaatiline CNC freespink. Ülimalt kasutajasõbraliku tarkvara ja kõrge tööohutusega. Sobib puidu, plastiku ja alumiiniumi lõikamiseks ja 3D freesimiseks.

Alates 350€ / kuu!

LM-CNC1000

ÜRASK

Ülimalt kasutajasõbraliku tarkvara ja kõrge tööohutusega CNC freespink sobib nii puidu, plastiku ja alumiiniumi lõikamiseks ja 3D freesimiseks.

Alates 150€ / kuu!

KÜSI PAKKUMIST KOOS 10% HARIDUSASUTUSE ALLAHINDLUSEGA!

LASERMEISTER pakub 10% haridusasutuse soodustust kõigile meie teenustele. Võta meiega ühendust ja küsi parimat pakkumist just enda koolile!

LASERMEISTRID

Kaarel Jaanson

Müügiinsener

+372 56141984

kaarel@lasermeister.ee

Toomas Pärnassalu

Hooldused, varuosad, paigaldused

+372 55531775

toomas@lasermeister.ee

Henri Nurmela

Hooldused

+372 5607 6010

henri@lasermeister.ee

VÕTA ÜHENDUST

LASERMEISTER tegeleb CNC laserseadmete hoolduse, müügi, remondi ja koolitustega.

Meie eesmärk on aidata oma klientidel täide viia oma ideed ja plaanid kasutades kõige nutikamaid CNC tehnoloogiaid. Soovime tuua uusi kasutajaid kaasaegsete laserseadmete juurde. Aitame tõsta ettevõtete kasumlikkust, integreerides CNC pingid tootmisesse. Läbi koostöö koolide ja haridusasutustega ning pakkudes koolitusi, populariseerime laserpinkide efektiivset kasutamist tööstuses ja edendame ettevõtlikkust.

Kõik masinad vajavad täpseks ja korrektseks toimimiseks regulaarset hooldust. LASERMEISTER pakub tippklassi teenindust nii ettevõtetele kui ka haridusasutustele. LASERMEISTER pakub kõikehõlmavaid CNC laserpinkidega seonduvaid teenuseid - alates seadmete müügist kuni ostujärgse toeni.

KONTAKT

    Ettevõtte nimi

    Email (nõutav)

    Teade (nõutav)