TROTEC lasers on üks maailma juhtivaid, tööstuslike laserpinkide tootjaid. Austrias tegutsev ettevõte on tootnud CO2 ja kiudlaserpinke lõikuseks ja markeerimiseks alates 1991. Trotec masinaid iseloomustab erakordselt vastupidav ja pikaealine konstruktsioon, maksimaalne täpsus, töökindlus ja hea tugi tootja poolt. Trotec masinad on parim valik suurtootmistesse. Trotec seadmed on tüüpiliselt võimelised töötama üle 10a mitmes vahetuses ja garanteerivad töös tipptasemel täpsuse ja korratavuse. 

Suure forrmaadi CO2 laserlõike tööjaamad

Trotec SP seeria CO2 lasereid sobib tekstiilitööstusele, trükitööstustesse, mööblitööstusesse ja paljudesse teistesse valdkondadesse, mis vajavad täpset ja kindlat masinat 24/7 kormustele. 

Vastupidavus kohtub graveerimise täpsusega

 

Trotec masinad kasutavad keraamilist RF resonaatorit, kollimaator läätsesid ja kõrgeima kvaliteediga optilisi komponente. See võimaldab saavutada CO2 laseritel täpi suurust alla 120 µm. Keraamiline resonaator tähendab ülikõrget eluiga: 100 000+ h. Kõrgklassi alumiiniumisulamist struktuur on stabiilne ja kinnitatud väändumise ja ümbermineku vastu ning sellel on eeskujulikud mehaanilised omadused. Selline telgede konstruktsioon võimaldab sisemisi ja väliseid koormusi tõhusalt eraldada. Üheskoos tagavad need valdkonna parima täspsusklassi.

Markeeri kuni 100x kiiremini*!

Silindrite, koonuste ja torude markeerimiseks on parim valik SpeedMarker masinad. Süsteem kasutab 3D skanneerivat galvot ja kiudlaserit. See võimaldab graveerida kumeratele pindadele ilma neid pööramata.

Saavuta 50-100x ajaline võit*

*võrreldes meetoditega mis kasutavad pöördtelge ja lineaarset markeerimist.

 

Erilahendused efektiivseks tootmiseks

Trotec masinaid saab mugavalt integreerida teie tootmisliiniga. Pingid on loodud garanteerima maksimaalse täpsuse, kasutades rakiseid ja peavad vastu tööstuslikele koormustele mitmes vahetuses. Täppisajamisüsteem tagab usaldusväärse täpsuse ja vahetuse stabiilsuse, nii et iga asendamine võib olla täiesti ohutu. Kogu detaili täielikult suletud konstruktsiooni kujul olev kaitse suurendab detaili tööohutust ja inimeste turvalisust.

Trotec tootespetsialist aitab konfigureerida süsteem mis vastaks maksimaalselt täpselt teie tootmise nõuetele.

Trotec tarkvara eelised

Ühilduvus

Laiapõhine ühilduvus kõigi tööstuslike faili standarditega ning kiire eeltöötluse protsess

Integratsioon

Tarkvara integreerimine veebilahenduste ja tootmise juhtimise süsteemidega

Lai ühilduvus

Tarkvara töötab Windows ja Mac süsteemidega

Mitme seadme juhtimine

Trotec võimaldab suure masinapargi haldamist ühest arvutist.