Piranha BM masinad pakuvad erakordselt odavat võimalust suureformaadiliste kergmaterjalide või plekkmaterjalide lõikamiseks. Pingid konfigureeritakse suurusesse vastavalt teie vajadusele CO2 resonaatoriga võimsusel 150-300W. 260W CO2 laser suudab lõigata kuni 1.5mm süsinikterast või puitu kuni 22mm. CO2 tehnoloogia jääb konkurentsis kiudlaseritega alla nii kvaliteedis kui ka kiiruses kuid võimaldab tegeleda lehtmetallide lasertöötlusega oluliselt madalamas hinnaklassis. Metalli lõikamine peab alati toimuma hapnikuga.

Suur tööala, vastupidav konstruktsioon ja kvaliteetsed koostisosad teevad sellest pingist ideaalse valiku tootmiseks. Piranha BM seeria masinad sobivad nii õhemate metallide kui ka paljude kergmaterjalide lõikamiseks jaerinevalt kiudlaseritest, ka graveerimiseks! Kõiki meie PRO seeria pinke iseloomustab töökindlus, kiirus ja vastupidavus mis võimaldavad teie äril kiirelt ja kvaliteetselt toimida. Seade on ehitatud tööstusliku kvaliteediga komponentidest ning on kõrge koostekvaliteediga. Kõik lasermeistri seadmed vastavad Euroopa ohutuse ja kvaliteedi standarditele!

 • 2 AASTANE GARANTII*
 • Eraldiseisev kontroller värvilise displeiga
 • WIFI ühendus juhtmevabaks faili edastamiseks
 • USB Kontroller
 • Kõrge tööohutus tänu suletud lõikekambrile
 • Vastupidav ja praktiline disain
 • Klassi parim täpsus ja kiirus kuni 60 000mm/min
 • Tööala suurusega kuni 1500x3000 mm
 • O2 abivool laseripea juures aitab lõigata metalle ja lõikamisel või graveerimisel
 • TASUTA korraline hooldus!
 • Jahutusvee voolualarm ja tulekahjualarm
 • Komplekt sisaldab eraldiseisvat tööstusliku jahutust ja ohtralt kasulikku lisavarustust

Kasutusala

Piranha BM seeria masin suudab lõigata 1.5mm terast kiirusega 18mm/s! Lõikamiseks kasutatakse hapniku ja teisi abigaase. Antud masinaga on aga võimalik lõigata ja graveerida veel paljusid teisi erinevaid materjale. CO2 laser lõikab ka paberit, kartongi, pappi, akrüüli, vineeri, MDF'i, puitu, nahka, vilti ja palju muud. CO2 laseriga saab graveerida laminaate, kummi, tekstiile, klaasi, metalli.

Laseri tehniline informatsioon

Laseri võimsus 150-300W
Tööala  alates 900x1260mm ; teised suurused saadaval
Mootorid kinnise ahele NEMA mootorid
Abigaasi juhtimine Tarkvara kontrollitud
Telje süsteem HiWin, Taiwan
Mahuandurid Omron, Jaapan
Fokuseerimine Automaatne ja manuaalne
Laseri täpsus ±0,1 mm
Laseri maksimaalne kiirus 60 000 mm/min
Graveeringu suurim täpsus 4000 dpi
Min laserkiire paksus 0,1 mm
Positsioneerimine Punane lasertäpp
Töövool 240V
Abigaas suruõhk
Ühendus USB 2.0/Ethernet
Displei paneel 3" Ruida

Ostu finantseerimine

CNC masin on üldiselt kiire tasuvusega ost. LASERMEISTER pingid saab kätte järelmaksuga juba alates 10% sissemaksest. Parima pakkumise saad, edastades meie hinnapakkumine oma kodupanka. Teeme koostööd kõigi suurimate Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankadega!

Täiendav info finantseerimise kohta

 

Baasvarustus

Meie baashind sisaldab kõike mida vaja, et alustada laserdamist!
Jahutussüsteem tööstuslik jahutus
Ventilatsiooni süsteem Integreeritud
Töölaud ribitöölaud
Tarkvara RDWorks
Koolitus Baaskoolitus
Tööriistad ja varustus USB ja toitekaablid
Ohutus Kuumusandur, 2 paari kaitseprille
 Lisad Optika puhastamise komplekt, wifi moodul

 

Võimalikud lisa-konfiguratsioonid

Erinevad pöördteljed; töö- või materjali-spetsiifilised töölauad; suitsu eemaldaja; õhuvoolu regulaator; tsentraalse suruõhu liides; töö indikaator; jne

GARANTII

LASERPINK 2 AASTA*
2 aastane garantii sisaldab ka 1 tasuta hooldust, mida on võimalik kasutada sobival ajal, kuid kindlasti ühe aasta jooksul. Kõik hooldused toimuvad hooldusraamatu alusel. Töökindluse tagamiseks tootmises on soovitatav laserpinke hooldada vähemalt 2 korda aastas!
LISAGARANTII*
Pakume kõikidele pinkidele võimalust juurde osta 1 aastast lisagarantiid, mis sisaldab 2 korralist korralist hooldust ning seadme pikendatud garantiid. Kõik hooldused toimuvad hooldusraamatu alusel.

*Garantii ei laiene lasertuubile ega tarkvarale.

Laserpinkide komplekteerimine toimub tellimuse põhiselt. Tarneaeg võib sõltuda pingi konfiguratsioonist. Tarneaeg algab peale makse laekumist. Kauba saabumisel toimetame pingi kohale, seadistame ja õpetame kasutama. Mõned pingid ja varuosad on saadaval kohapeal.

TELLIMINE

  Ettevõtte nimi

  Email (nõutav)

  Teade (nõutav)