Freespingid LMP-CNC TOONESEPP on loodud pakkuma parimat hinna ja võimekuse suhet. Toonesepp masinad valmistame rätseplahendusena vastavalt kliendi vajadusele. Baasvarustuses on kiirvahetus spindel 8mm tsangidele ja offline CNC kontroller. Nagu ka iga teise meie masinaga, on TOONESEPP kasutajasõbralik ja tuleb koos tarkvara, väljaõppe ja kõigega mida vaja, et hakata kohe tööle!

LMP-CNC1000 TOONESEPP pingid ühilduvad enamike tööstuses kasutatavate tarkvaradega. Pingi täpsus ja töökindlus on piisav et kasutada masinat tootmiseks. Kõiki meie pinke iseloomustab töökindlus, kiirus, lihtne hooldus ja vastupidavus, mis võimaldab teie äril kasvada ja toimida kiirelt ja kvaliteetselt. Tallinna laost saate vajadusel kiirelt varuosad ja hoolduse.

 • GARANTII
 • Tööstuslik kontroller pulsigeneraatoriga
 • Hea täpsus ning kõrge kiirus
 • Z kõrgus minimaalselt 150mm või enam
 • Tööala mõõdud alates 500x800 mm kuni 1250x2500 mm
 • Koolitus mis aitab lõikamise või freesimisega alustada koheselt
 • Valmistatud Euroopas
 • Vastupidav ja praktiline disain
 • Saksa Mafell spindel terade kiirvahetusega
 • Kuulkruvi ülekanne
 • Minimaalsed hoolduskulud
 • Võimalik ehitada vertikaalses konfiguratsioonis

Kasutusala

See on suurepärane abimees freesimiseks ja lõikamiseks. Tööta nii puidu, alumiiniumi kui ka erinevate plastikutega. Pink sobib nii hobi projektideks, hariduslikeks eesmärkideks kui ka väike tootmiseks.

Freesi tehniline informatsioon

Spindli võimsus 1kW
Ruum Z telje all olenevalt konfiguratsioonist kuni 400 mm
Effektiivne tööala olenevalt konfiguratsioonist kuni 1250x2500 mm
Täpsusklass ±0,05 mm
Tsangi suurus 8mm tsang
Pulsigeneraator eraldiseisev puldiga kontroller
Positsioneerimine Manuaalne
Töövool 240V
Mootorid NEMA23 3A
Ühendus USB 2.0/Ethernet
Ülekanne 16mm kuulkruviülekanne

Ostu finantseerimine

CNC masin on üldiselt kiire tasuvusega ost. LASERMEISTER pingid saab kätte järelmaksuga juba alates 10% sissemaksest. Parima pakkumise saad, edastades meie hinnapakkumine oma kodupanka. Teeme koostööd kõigi suurimate Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankadega!

Täiendav info finantseerimise kohta

Baasvarustus

Spindel 1kW, õhkjahutus terade kiirvahetus
Tarkvara CAD/CAM tarkvara koos litsentsiga
Koolitus Baaskoolitus
Tööriistad ja varustus varuosad, kaablid ja tarvikud

Tasuline lisavarustus

Smart Stylus - Freesi asemele käiv nutikas abivahend annab freesile plotteri võimekuse. Selle abivahendiga oskab ÜRASK lõigata kilesid või joonistada plakateid! Vaata lisa!
Tagavara spindel või alterjatiivne spindel Küsige pakkumist!
Freesi otsikud Puidutera.ee
Tööriista kõrguse määraja 150€+km

GARANTII

FREESPINK 2 AASTAT*
2 aastane garantii sisaldab 1 korralist hooldust, mida on võimalik kasutada sobival ajal, kuid kindlasti garantii perioodi jooksul. Kõik hooldused toimuvad hooldusraamatu alusel.
LISAGARANTII*
Pakume kõikidele pinkidele võimalust juurde osta 1 aastast lisagarantiid, mis sisaldab endas ka ühte lisahooldust, mida on võimalik kasutada sobival ajal, kuid kindlasti lisagarantii perioodi jooksul. Kõik hooldused toimuvad hooldusraamatu alusel.

*Garantii ei laiene spindlile ega tarkvarale.

LM-CNC1000 Freespingi raamid valmivad euroopas ja elektroonika ja spindel kalibreeritakse  Eestis. Tarne sõltub meie laoseisust ja tellimuste hulgast kuid jääb tavaliselt 1 kuu kanti. Tarneaeg algab pärast arve tasumist. Toimetame pingi teile sobival ajal kohale, seadistame ja õpetame kasutama. Enamik pinke ja varuosasid on saadaval kohapeal.

TELLIMINE

  Ettevõtte nimi

  Email (nõutav)

  Teade (nõutav)