Lasermeister on Bodor laseri ametlik esindus Eestis. Bodor on maailma suurim kiudlaserite tootja. Seadmed on kvaliteetsed ja kaasaegsed. Bodor laserite arenduskeskus asub Šveitsis ja 30 000 m2 suurune tehas asub Hiinas. Bodor fiibermasinaid kasutavad kümned tuhanded tehased üle maailma. Kõik tootmine vastab CE//ISO9001/SGS standarditele.

Malmist kere konstruktsioon

 

Ühes tükis valatud aluslauad tagab suurepärase jäikuse ja kõrgeima täpsuse. Deformatsioon puudub kogu tsükli vältel.

Deltakujuline telje profiil

 

Kõrgklassi alumiiniumisulamist struktuur on stabiilne ja kinnitatud väändumise ja ümbermineku vastu ning sellel on eeskujulikud mehaanilised omadused. Selline telgede konstruktsioon võimaldab sisemisi ja väliseid koormusi tõhusalt eraldada.

Saksa Beckhoffi süsteem

Avatus

Mittestandardsete lahenduste tugi. Beckhoff saab kohandada Bodori masina liidest ja erifunktsioone, et toetada multi-touch-ekraane ja jälgida kaugelt masina töötlemise olekut.

Suur jõudlus

EtherCati siini juhtimine tagab kiire signaalimise ja suure sünkroniseerimise täpsuse, eriti kiireks lõikamiseks.

Automaatne düüside vahetus

Rikkaliku ja täpse juhtimissüsteemi kasutamine võimaldab teostada erinevatest materjalidest ja paksusega düüside automaatset asendamist, säästes nutikalt käsitsi vahetamise aega, parandades töötlemise efektiivsust ja muutes kogu protsessi mugavaks; Uusimad automaatsed kalibreerimis- ja puhastamisfunktsioonid võimaldavad teil teha täisautomaatset laserpea kalibreerimist ja düüside puhastamist, vähendades korduvat käsitsi tööd; Täppisajamisüsteem tagab usaldusväärse täpsuse ja vahetuse stabiilsuse, nii et iga asendamine võib olla täiesti ohutu. Kogu detaili täielikult suletud konstruktsiooni kujul olev kaitse suurendab detaili tööohutust ja inimeste turvalisust.

Lõikamise eelised

Süsinikterase kiire lõikamine hapnikuga (COF)

Paksude lehtede lõikamine toimub topeltkiirusel ja samal ajal tagatakse kvaliteetne lõikamine.

Süsinikterase ökonoomne kiire lõikamine (CEF)

Teatud võimsusel on lõikamise maksumus vaid 10% lämmastiku lõikamise maksumusest. See võimaldab teil oma klientidele rohkem majanduslikku väärtust luua

Kiire madalrõhulämmastikulõikamine (LNF)

10 mm paksuse roostevaba terase lõikamisel vähendatakse lämmastikurõhku 4 baarini.

Kiire ja täpse lõikamise rakendamine

Koos täiustatud CNC-süsteemiga, et saada kontrolli väikseimate detailide üle

Automatiseeritud takistuste vältimise protsess

  • Intelligentne kokkupõrke kaitse

    360 ° radarisüsteem ennetab ja tuvastab kõik takistused, võimaldades kiirel Z-teljel kokkupõrke korral kohe takistusi vältida.

  • Suurem efektiivsus, madalamad kulud

    Madalam laserpea kahjustuste määr vähendab kliendi kantavaid hoolduskulusid ja pikendab seadme tööiga.

Inteligentne perforatsioonitehnoloogia

Uue põlvkonna intelligentne perforatsioonitehnoloogia vähendab märkimisväärselt perforatsiooniaega, keskmise ja paksu lehtede keskmine perforatsiooniaeg lüheneb 4 sekundini.

See võimaldab vältida plekk-aukude teket ja rikete tekkimist, mis tulenevad pleki ülekuumenemisest pikaajalisel perforatsioonil. Laseri talitlushäire tuvastamine ja intelligentne häire pakuvad kaitset, kui laserkiires ilmnevad kõrvalekalded ja ei toimu materjali läbistamist.

Seadmete võimsus: 2KW-20KW, IPG/MAX

Materjal: süsinikteras, roostevaba teras, alumiinium

Paksus: kuni 50mm